Емінем жорстко розкритикував Трампа в новому відео видео

11.10.2017, 17:27
Емінем (EPA)

Американський репер Емінем випустив відео, в якому критикує політику президента Дональда Трампа. Чотирихвилинний ролик "Шторм", в якому Емінем читає фрістал-реп, записали в покинутому автопарку Детройта, повідомляє Dazed and Confused Magazine.

Репер пропонує своїм фанатам зробити вибір - підтримувати його або Трампа - і підкреслює, що проміжних варіантів тут бути не може. "Для будь-якого мого фаната, який підтримує його (Трампа - ред.), я креслю тут лінію. Ти або за, або проти, і якщо ти не можеш визначитися, хто тобі більше подобається, і розриваєшся на частини, я можу зробити вибір за тебе, і ось яким чином: так пішов ти", - говорить Емінем.

В основному репер каже про расизм Трампа, причому порівнює його з Істотою - персонажем Всесвіту Marvel "Фантастична четвірка". Тіло Істоти скам'яніло після опромінення, а шкіра набула помаранчевий колір. "Расизм - це єдине, в чому він герой "Фантастичної четвірки". Це єдине, в чому він рулить, і він, мать вашу, помаранчевий", - говорить Емінем.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю