Місцева влада індонезійського міста спробувала відучити від куріння дворічного хлопчика

Дворічного індонезійця з міста Сукабумі на острові Ява, який викурював дві пачки сигарет на день, спробували відучити від куріння за допомогою солодощів. Про це повідомляє видання Viral Press.

Згідно з повідомленням, Рапі Ананда Памунгкас (Rapi Ananda Pamungkas) навчився курити близько двох місяців тому. Він збирав недопалки і просив сигарети у покупців біля лотка своєї матері на ринку. У разі відмови дитина починала істерику і, щоб її заспокоїти, жінка почала сама купувати йому цигарки.

Коли ЗМІ всього світу написали про малолітнього курця, до його матері завітали представники місцевої влади, які запропонували на прохання хлопчика про сигарети показувати фотографії людей, які страждають від хвороб, викликаних пристрастю до тютюну.

Крім цього, Рапі отримав за рахунок держави кілька ящиків печива, молочної суміші та іграшки. Місцеві чиновники пообіцяли поповнювати його запаси протягом року і мають намір захопити спортом.

За словами матері, дитина не курить уже два дні, а також не вимагає у неї сигарети і кави. Також вона каже, що він припинив звертати увагу на недопалки, кинуті на землю.

25 січня повідомлялося, що, на думку вчених, шкідлива навіть одна сигарета в день.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне