RU

"Донбас" в містечку РФ: фото й відео наслідків вибуху арсеналу видео

06.08.2019, 12:51
Скріншот з відеозапису

Кілька будинків і нежитлових будівель в Ачинську (Красноярський край РФ) та інших селищах поблизу від згорілого арсеналу російської армії були зруйновані осколками снарядів і розлетілися ракетами.

Влада поки не дає оцінок збитку для цивільної інфраструктури. Дані про збитки Центру МТО ЦВО ВС країни-окупанта засекречені.

Пожежу, за даними Міноборони РФ, вже ліквідовано. Зараз літаки Іл-76 військово-транспортної авіації і вертольоти армійської авіації Мі-8 скидають воду на територію згорілого складу.

Вдень 5 серпня 2019 року на складі боєприпасів закритого об'єкта Ачинськ-13 (в/ч 74008 ракетних військ стратегічного призначення армії Росії) в Кам'янці Красноярському краї сталася пожежа, яка охопила "два майданчики з утилізації з 25-40 тисячами боєприпасів" (дані підконтрольних Кремлю ЗМІ РФ).

Осколки снарядів розліталися в радіусі 15 км. Повітряний простір закрито в радіусі 20 км на всіх ешелонах. Евакуація була оголошена в радіусі 20 км від епіцентру: поїхали до 15 000 чоловік. Постраждали 12 осіб, про загиблих не повідомляється.

Фото: соцмережі, Telegram @ Baza, @Mash, @ Krsk01

Комментарі

Останні новини