Важко озброєні військові і поліцейські силою пройшли в приміщення парламенту Сальвадора, вимагаючи від депутатів схвалення законопроекту про додаткове фінансування в розмірі $109 млн на якісне оснащення силовиків: вертольоти, нові авто, екіпіровку, апаратуру та інше. Про це пише BBC News.

Вони зайшли в будівлю якраз у той момент, коли сальвадорський президент Наїб Букеле готувався звернутися до законодавців, яким за тиждень до того дав сім днів, щоб вони підтримали його кредитний план.

Читайте також: Поле битви - Мексика. Історія війни за наркотики і гроші

Раніше парламент не зміг зібратися, щоб взяти участь в обговоренні президентського законопроекту. Після цього під стінами парламенту пройшли проурядові демонстрації, на які зібралося до 50 000 чоловік. Букеле заявив, що люди знову вийдуть, якщо депутати повторно проігнорують документ.

Фото - ЕРА, відео - elsalvadorcom

ДОВІДКА. У бідній центральноамериканській країні Сальвадор - один із найвищих показників вбивств у світі. Велика частина насильства відбувається регіональними наднаціональними бандами. 38-річний Букеле вступив на посаду в червні 2019-го, пообіцявши побороти бандитизм і корупцію, зокрема за допомогою кращої оснащеності військових і правоохоронців.

Відправити:
Теги: сальвадор
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне