RU

Через декілька днів українці зможуть без віз відпочивати в ще одній країні видео

24.02.2021, 08:18
Гренада (скриншот из видеозаписи Goats On The Road)

З 1 березня українці зможуть відвідувати карибську державу Гренада без віз: з цього дня набуває чинності домовленість між урядами про скасування візових вимог. Про це пише Держагентство розвитку туризму.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Громадяни обох держав звільняються від необхідності оформлення візи для в'їзду, перебування, виїзду і прямування транзитом.

При цьому протягом 180 днів загальний термін перебування на території чужої країни не повинен перевищувати 90 діб: це стосується як однієї поїздки, так і сукупності декількох.

Угоду було затверджено рік тому, а підписано в липні 2020 року. Зараз для в'їзду потрібен негативний ПЛР-тест не раніше ніж за 72 годин до посадки в літак і на п'ятий день перебування в Гренаді.

ДОВІДКА. Гренада – острівна держава на південному сході Карибського моря, займає острів вулканічного походження Гренада і південну частину островів Гренадіни в групі. Острови відкриті Колумбом в 1498-му. Основа економіки – сфера послуг, в тому числі туризм. Населення – 109 000 осіб, офіційна мова – англійська. Голова держави і виконавчої влади – королева Британії  Єлизавета II. Етно-расовий склад: представники негроїдної раси 82%, мулати 13%, білі та індійці 5%, а також нечисленні залишки індіанського населення.

Читайте також: Кулеба про безвіз зі США: Зараз це питання нереальне, але можуть бути програми мобільності

Відео: Goats On The Road

Комментарі

Останні новини