Під час випробування синхронно запрацювали чотири основних двигуни системи аварійного порятунку: направляти капсулу їм допомагають додаткові двигуни

Сьогодні, 4 листопада о 16:00 по Києву, Аерокосмічне управління США разом з компанією Boeing провели в штаті Нью-Мексико важливий тест: перевірили роботу системи аварійного порятунку (САС) екіпажу космічного корабля CST-100 Starliner в передстартові миті, тобто "з землі ".

Випробування проводиться на стартовому майданчику LC-32 полігону армії США White Sands Missile Range в 200 км на північ від Ель-Пасо.

Дивіться відео: Старт модернізованої ракети Antares: Дніпро в роботі

На тест в безпілотному режимі відводиться тригодинне вікно.

Натисніть. щоб збільшити:

 NASA і Boeing "врятували" космічний корабель при "аварії": відео

Будуть запущені чотири двигуни САП і двигуни системи орієнтації. Працюючи разом, вони повинні забезпечити відведення капсули від стартового майданчика на 1600 м, після чого для її м'якого спуску задіють парашютну систему.

Виглядати це буде приблизно так (якщо не вибухне або ще чого не відбудеться):

Щоб САП пройшла сертифікацію, всі етапи процедури в найкритичніші миті повинні бути дотримані з точністю до мілісекунд. Під час тесту також оцінять можливості багатьох інших компонентів, включаючи авіоніку, системи зв'язку і реагування.

Дивіться відео: Японці розбавили випивкою паливо й не долетіли в космос

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.