Вчинок Стівена Джонса привернув увагу до зростаючої проблеми бездомних людей в Манчестері

У соцмережах назвали героєм бездомного чоловіка, який допомагав пораненим покинути Манчестер Арену після вибуху. Кореспондент ITN, партнер CNN, розпитав Стівена Джонса про події тієї трагічної ночі.

"Спочатку був вибух, я подумав, що це якийсь феєрверк, а потім стався великий вибух", - сказав він.

"Я просто відчув ударну хвилю, а потім всі почали кричати і бігти. Ми з другом теж побігли. Ми зрозуміли, що сталося, звідти виходили закривавлені жінки і діти", - розповів Джонс.

Поліція нічого не повідомила про деталі вибухового пристрою, але Джонс говорить, що бачив на тілах людей травми, завдані цвяхами.

"Ми люди, у нас все ще є серце, у нас все ще є такий інстинкт, щоб допомогти людям, які потребують допомоги, і це те, що ми робимо. І, очевидно, коли ми бачимо таких дітей, що стікали кров'ю і виривали цвяхи з рук..."- сказав чоловік.

"Це були діти, багато закривавлених дітей, вони плакали і кричали. Якби я не допоміг і залишив їх, я б не зміг жити з самим собою", - зізнався Джонс.

Як повідомляється, одна жінка відкрила для нього рахунок в благодійному фонді.

Джонс сказав, що багато бездомних сплять в Манчестер Арені, де стався напад.

Його історія привернула увагу до зростаючої проблеми бездомних людей в Манчестері. Новообраний мер Манчестера, Енді Бернем, пообіцяв пожертвувати 15% своєї зарплати на допомогу бездомним.

У ніч на 23 травня 2017 року у фойє головної арени Манчестера після закінчення концерту американської поп-співачки Аріани Гранде стався теракт: від вибуху загинули 22 людини, ще 59 отримали поранення.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне