RU

Белград: фанати атакували посольство Чорногорії - відео видео

03.01.2020, 13:00
фанаты посольство черногории скрин

Фанати клубу Црвена зірка атакували посольство Чорногорії в Белграді, закидавши піротехнічними засобами. Про це повідомляє чорногорське видання Vjesti.

За словами чорногорського прем'єр-міністра Душко Марковича, феєрверки були випущені в бік чорногорського прапора, який частково обгорів, і його довелося замінити. "Позиція сербської влади разюча. Чорногорія знову стикається з проблемою захисту незалежності і свободи", - написав Маркович в Twitter.

Приводом для обурення фанатів став прийнятий парламентом Чорногорії закон про свободу віросповідання, який, зокрема, критикувала також Росія і РПЦ.

  • У ніч на 27 грудня парламент Чорногорії 45 голосами правлячої коаліції прийняв закон про свободу віросповідання, відхиливши поправки, запропоновані опозицією. Після цього в сесійній залі підірвали петарду, депутати, які протестують проти ухвалення закону, зламали техніку на столі спікера. Відповідно до закону, всі релігійні організації повинні довести право власності на своє майно до 1 грудня 1918 року, коли Чорногорія втратила державність, увійшовши до складу Королівства Сербів, Хорватів і Словенців (майбутня Югославія).

Читайте також: У Чорногорії заарештували лідерів проросійської партії

Комментарі

Останні новини