RU
03.05.2012, 16:01

Ізраїль відгороджується від Лівану стіною

Ізраїль відгороджується від Лівану стіноюІзраїль відгороджується від Лівану стіноюІзраїль відгороджується від Лівану стіноюІзраїль відгороджується від Лівану стіноюІзраїль відгороджується від Лівану стіноюІзраїль відгороджується від Лівану стіноюІзраїль відгороджується від Лівану стіноюІзраїль відгороджується від Лівану стіноюІзраїль відгороджується від Лівану стіною
На двокілометровій ділянці ізраїльсько-ліванського кордону почалося спорудження стіни заввишки десять метрів. В районі контрольно-пропускного пункту "Беб Фатіма" на кордоні з Ліваном ізраїльські військові інженери зводять загородження, так званий "паркан безпеки", призначений для того, щоб захистити жителів ізраїльського селища Метулла від можливих збройних провокацій. Спорудження буде споруджено на самій уразливій, на думку експертів, ділянці спільного кордону біля ліванського містечка Кфар-Кілла.

З початком будівництва по обидві сторони до кордону підтяглися близько сотні миротворців ООН. Після того, як було розібрано загородження з колючого дроту, до прикордонної смузі наблизилися ізраїльські танки. Підвищена боєготовність оголошена в рядах ліванської армії, дислокованої в південних районах.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне