RU
16.05.2011, 15:49

Ізраїль танками відбив "атаку" палестинців на кордоні з Ліваном

Ізраїль танками відбив "атаку" палестинців на кордоні з ЛіваномІзраїль танками відбив "атаку" палестинців на кордоні з ЛіваномІзраїль танками відбив "атаку" палестинців на кордоні з ЛіваномІзраїль танками відбив "атаку" палестинців на кордоні з ЛіваномІзраїль танками відбив "атаку" палестинців на кордоні з ЛіваномІзраїль танками відбив "атаку" палестинців на кордоні з ЛіваномІзраїль танками відбив "атаку" палестинців на кордоні з ЛіваномІзраїль танками відбив "атаку" палестинців на кордоні з ЛіваномІзраїль танками відбив "атаку" палестинців на кордоні з Ліваном

Палестинські радикали зробили спроби прорвати загородження на кордонах Ізраїля з Ліваном і Сектором Газу, а також на Голанських висотах і Західному березі річки Іордан з нагоди "Дня Накби (катастрофи)", що щорічно відзначають палестинеці 15 травня, наступного дня після річниці створення єврейської держави.

Ізраїльські військові застосували зброю проти сотень палестинців, що спробували прорватися напередодні на історичну батьківщину з Сирії, Лівана і Сектору Газу.

Внаслідок обстрілу щонайменше 13 людей загинули, майже 400 дістали поранення. З ізраїльської сторони поранення отримали три офіцери і десять солдат.

Прем'єр-міністр Ізраїля Біньямін Нетаньяху висловив надію на швидку нормалізацію ситуації, але підтвердив, що ізраїльтяни збираються і далі захищати свої кордони.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне