RU
05.11.2012, 10:32

Жителі Нью-Йорка палять багаття на вулицях і шукають бензин

Жителі Нью-Йорка палять багаття на вулицях і шукають бензинЖителі Нью-Йорка палять багаття на вулицях і шукають бензинЖителі Нью-Йорка палять багаття на вулицях і шукають бензинЖителі Нью-Йорка палять багаття на вулицях і шукають бензинЖителі Нью-Йорка палять багаття на вулицях і шукають бензинЖителі Нью-Йорка палять багаття на вулицях і шукають бензинЖителі Нью-Йорка палять багаття на вулицях і шукають бензинЖителі Нью-Йорка палять багаття на вулицях і шукають бензинЖителі Нью-Йорка палять багаття на вулицях і шукають бензинЖителі Нью-Йорка палять багаття на вулицях і шукають бензинЖителі Нью-Йорка палять багаття на вулицях і шукають бензинЖителі Нью-Йорка палять багаття на вулицях і шукають бензин
У міру наближення холодів десяткам тисяч жителів Нью-Йорка, чиї будинки були пошкоджені в результаті урагану Сенді, буде потрібно житло. За словами місцевої влади, незабаром, коли температура опуститься нижче, будинки без опалення стануть непридатними. За словами мера Майкла Блумберга, житлом доведеться забезпечити 30-40 тисяч осіб.

За останніми даними, в результаті розгулу стихії, загинули 111 осіб, з них тільки 40 - у місті Нью-Йорк. Ураган Сенді обрушився на східне узбережжя США 29 жовтня. Зараз близько 730 тисяч чоловік у штаті Нью-Йорк не мають електрики, включаючи 130 тисяч, які проживають у місті Нью-Йорк. У сусідньому штаті Нью-Джерсі без електрики - близько мільйона осіб. Бензин відпускається строго за встановленою нормою.

Фото: ЕРА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: