RU
12.03.2011, 11:45

Землетрус в Японії: втрати величезні

Землетрус в Японії: втрати величезніЗемлетрус в Японії: втрати величезніЗемлетрус в Японії: втрати величезніЗемлетрус в Японії: втрати величезніЗемлетрус в Японії: втрати величезніЗемлетрус в Японії: втрати величезніЗемлетрус в Японії: втрати величезніЗемлетрус в Японії: втрати величезніЗемлетрус в Японії: втрати величезніЗемлетрус в Японії: втрати величезніЗемлетрус в Японії: втрати величезніЗемлетрус в Японії: втрати величезніЗемлетрус в Японії: втрати величезні

У п'ятницю в Японії стався найсильніший в історії країни землетрус магнітудою 8,8 бала, що змістив вісь обертання Землі майже на 15 сантиметрів. За ним пішло цунамі.

За даними японських ЗМІ, кількість жертв катастрофічного землетрусу перевищила тисячу людей. Згідно з офіційними даними поліції, у списку загиблих зараз нараховано 900 осіб, тисячі вважаються зниклими без вісти.

За даними ЗМІ, землетруси по всій країні не припиняються досі. В окремих регіонах підземні поштовхи досягли 6,6 балів. Вчені кажуть, що це - наслідки першого землетрусу, що змістив вісь обертання Землі, і може продовжуватися ще протягом місяця.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне