RU
30.12.2020, 08:32

Землетрус у Хорватії. Кількість загиблих зросла, несильно пошкоджено посольство України

Землетрус у Хорватії. Кількість загиблих зросла, несильно пошкоджено посольство УкраїниЗемлетрус у Хорватії. Кількість загиблих зросла, несильно пошкоджено посольство УкраїниЗемлетрус у Хорватії. Кількість загиблих зросла, несильно пошкоджено посольство УкраїниЗемлетрус у Хорватії. Кількість загиблих зросла, несильно пошкоджено посольство УкраїниЗемлетрус у Хорватії. Кількість загиблих зросла, несильно пошкоджено посольство УкраїниЗемлетрус у Хорватії. Кількість загиблих зросла, несильно пошкоджено посольство УкраїниЗемлетрус у Хорватії. Кількість загиблих зросла, несильно пошкоджено посольство УкраїниЗемлетрус у Хорватії. Кількість загиблих зросла, несильно пошкоджено посольство УкраїниЗемлетрус у Хорватії. Кількість загиблих зросла, несильно пошкоджено посольство УкраїниЗемлетрус у Хорватії. Кількість загиблих зросла, несильно пошкоджено посольство УкраїниЗемлетрус у Хорватії. Кількість загиблих зросла, несильно пошкоджено посольство УкраїниЗемлетрус у Хорватії. Кількість загиблих зросла, несильно пошкоджено посольство УкраїниЗемлетрус у Хорватії. Кількість загиблих зросла, несильно пошкоджено посольство УкраїниЗемлетрус у Хорватії. Кількість загиблих зросла, несильно пошкоджено посольство УкраїниЗемлетрус у Хорватії. Кількість загиблих зросла, несильно пошкоджено посольство УкраїниЗемлетрус у Хорватії. Кількість загиблих зросла, несильно пошкоджено посольство УкраїниЗемлетрус у Хорватії. Кількість загиблих зросла, несильно пошкоджено посольство УкраїниЗемлетрус у Хорватії. Кількість загиблих зросла, несильно пошкоджено посольство УкраїниЗемлетрус у Хорватії. Кількість загиблих зросла, несильно пошкоджено посольство України

В результаті землетрусу в Хорватії у місті Петринья було багато поранених, загинуло щонайменше сім осіб. Про це повідомляє BBC News.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Спершу прем'єр-міністр Хорватії сказав, що там загинула 12-річна дівчинка, інших даних щодо жертв немає. Його заступник пізніше додав, що в сусідньому місті Ґліна загинуло п'ятеро людей. За повідомленнями держЗМІ, сьома жертва була знайдена під уламками церкви в Жажині. Відзначається, що рятувальники шукають тих, хто вижив, під уламками будівель. Мер міста Петринья зауважив, що зруйнована приблизно половина міста.

Також у результаті землетрусу незначно було пошкоджено будівлю посольства України, повідомив у коментарі Суспільне речник Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко. Потерпілих не було. Ніколенко також додав, що співробітники посольства зараз працюють дистанційно.

Дивіться також: Землетрус у Туреччині. Трирічна дівчинка провела під завалами 65 годин, її врятували: відео

Пізніше посол України в Хорватії Василь Кирилич написав у Twitter, що за попередніми даними, українці не постраждали під час землетрусу.

Посольство також написало в Facebook рекомендації українцям, які перебувають у Хорватії. Їм варто стежити за повідомленнями місцевих і новинами, бути обережними і намагатися не панікувати. У разі повторного поштовху рекомендується невідкладно покинути будівлі, але не користуватися ліфтом. Не треба стояти біля ліній електропередач і дерев.

Ось телефон посольства на випадок надзвичайних ситуацій – +385916051010.

  • 28 грудня неподалік від міста Петринья стався землетрус магнітудою 5,2.
  • 29 грудня поштовхи в місті Петринья повторилися з магнітудою 6,4. Повідомлялося про поранених, принаймні одного загиблого і руйнування.

Дивіться також: Прем'єрка Ісландії вдома давала інтерв'ю, коли стався землетрус – відео

Фото – ЕРА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне