RU
19.01.2021, 07:47

Завтра – незвичайна інавгурація Байдена. Подивіться, що зробили з центром Вашингтона: фото

Завтра – незвичайна інавгурація Байдена. Подивіться, що зробили з центром Вашингтона: фотоЗавтра – незвичайна інавгурація Байдена. Подивіться, що зробили з центром Вашингтона: фотоЗавтра – незвичайна інавгурація Байдена. Подивіться, що зробили з центром Вашингтона: фотоЗавтра – незвичайна інавгурація Байдена. Подивіться, що зробили з центром Вашингтона: фотоЗавтра – незвичайна інавгурація Байдена. Подивіться, що зробили з центром Вашингтона: фотоЗавтра – незвичайна інавгурація Байдена. Подивіться, що зробили з центром Вашингтона: фотоЗавтра – незвичайна інавгурація Байдена. Подивіться, що зробили з центром Вашингтона: фотоЗавтра – незвичайна інавгурація Байдена. Подивіться, що зробили з центром Вашингтона: фотоЗавтра – незвичайна інавгурація Байдена. Подивіться, що зробили з центром Вашингтона: фотоЗавтра – незвичайна інавгурація Байдена. Подивіться, що зробили з центром Вашингтона: фотоЗавтра – незвичайна інавгурація Байдена. Подивіться, що зробили з центром Вашингтона: фото

Інавгурація обраного президента США Джо Байдена, яка відбудеться завтра, 20 січня, дуже відрізнятиметься від звичної. На закритій для відвідування Національній алеї у Вашингтоні встановлено експозицію у пам'ять про ~ 400 000 померлих від COVID-19 американців, а також тих, хто не зможе бути присутнім особисто на шоу через карантинні обмеження.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Територію також підсвітили 56 променями світла, що символізують штати і території США.

Зазвичай у цей день до Капітолія сходяться сотні тисяч людей. Цього разу урочистості відбудуться ледь не за законом воєнного часу. Тисячі солдатів Нацгвардії охороняють вулиці і центр столиці США, щоб уникнути провокацій і терактів. Капітолій і Білий дім огороджені бар'єрами.

Читайте також: Скасування заборони Трампа і захисні маски. У США оприлюднили теми п'яти перших указів Байдена

Раніше законодавці США закликали громадян не їхати на інавгурацію, щоб не сприяти поширенню коронавирусу, з яким у США і без того аврал.

Усі країни будуть представлені тільки на рівні послів – також через пандемію. Від України на церемонії буде посол у Вашингтоні Володимир Єльченко. Шоу буде вести всесвітньо відомий актор Том Хенкс.

Фото: ЕРА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне