RU
11.06.2013, 14:02

Заворушення в Туреччині: коктейлі Молотова та гарячі демонстранти

Заворушення в Туреччині: коктейлі Молотова та гарячі демонстрантиЗаворушення в Туреччині: коктейлі Молотова та гарячі демонстрантиЗаворушення в Туреччині: коктейлі Молотова та гарячі демонстрантиЗаворушення в Туреччині: коктейлі Молотова та гарячі демонстрантиЗаворушення в Туреччині: коктейлі Молотова та гарячі демонстрантиЗаворушення в Туреччині: коктейлі Молотова та гарячі демонстрантиЗаворушення в Туреччині: коктейлі Молотова та гарячі демонстрантиЗаворушення в Туреччині: коктейлі Молотова та гарячі демонстрантиЗаворушення в Туреччині: коктейлі Молотова та гарячі демонстрантиЗаворушення в Туреччині: коктейлі Молотова та гарячі демонстрантиЗаворушення в Туреччині: коктейлі Молотова та гарячі демонстрантиЗаворушення в Туреччині: коктейлі Молотова та гарячі демонстрантиЗаворушення в Туреччині: коктейлі Молотова та гарячі демонстранти
Спецпідрозділи турецької поліції увійшли на площу Таксим в Стамбулі, де другий тиждень не припиняються протести, викликані планами побудувати торговий центр на місці парку, але потім переросли у виступи проти прем'єра Реджепа Ердогана.

Поліцейські використовували сльозогінний газ, водомети і гумові кулі, відганяючи демонстрантів з площі в парк Гезі. Багато хто з учасників акції протесту покинули площу Таксим, на якій розбитий наметовий табір. При цьому, деякі демонстранти, які намагалися закидати поліцейських коктейлями Молотова, з необережності підпалювали самі себе.

Губернатор Стамбула Хюсейн Авні Мутлу заявив, що в завдання поліції не входить ліквідувати табір протестувальників у парку Гезі. "Наша мета - прибрати плакати та прапори із статуї Ататюрка і Культурного центру імені Ататюрка, - написав стамбульський губернатор у Twitter. - Інших цілей у нас немає, парк Гезі і площа Таксим залишаться недоторканими".

Спецназ застосував силу через всього добу після того, як прем'єр-міністр Туреччини погодився в середу зустрітися з лідерами протестуючих в спробі вирішити кризу. Однак події минулої ночі можуть зірвати цю зустріч. Минулого тижня, виступаючи перед своїми прихильниками, Ердоган попередив, що терпіння уряду має межу, і назвав учасників акцій протесту мародерами.

Фото: ЕРА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: сутички
Популярне