18.02.2020, 16:22

Закутані в пакети. Як в Китаї захищаються від коронавірусу: фото

Закутані в пакети. Як в Китаї захищаються від коронавірусу: фотоЗакутані в пакети. Як в Китаї захищаються від коронавірусу: фотоЗакутані в пакети. Як в Китаї захищаються від коронавірусу: фотоЗакутані в пакети. Як в Китаї захищаються від коронавірусу: фотоЗакутані в пакети. Як в Китаї захищаються від коронавірусу: фотоЗакутані в пакети. Як в Китаї захищаються від коронавірусу: фотоЗакутані в пакети. Як в Китаї захищаються від коронавірусу: фотоЗакутані в пакети. Як в Китаї захищаються від коронавірусу: фотоЗакутані в пакети. Як в Китаї захищаються від коронавірусу: фотоЗакутані в пакети. Як в Китаї захищаються від коронавірусу: фотоЗакутані в пакети. Як в Китаї захищаються від коронавірусу: фотоЗакутані в пакети. Як в Китаї захищаються від коронавірусу: фотоЗакутані в пакети. Як в Китаї захищаються від коронавірусу: фотоЗакутані в пакети. Як в Китаї захищаються від коронавірусу: фотоЗакутані в пакети. Як в Китаї захищаються від коронавірусу: фотоЗакутані в пакети. Як в Китаї захищаються від коронавірусу: фотоЗакутані в пакети. Як в Китаї захищаються від коронавірусу: фотоЗакутані в пакети. Як в Китаї захищаються від коронавірусу: фотоЗакутані в пакети. Як в Китаї захищаються від коронавірусу: фотоЗакутані в пакети. Як в Китаї захищаються від коронавірусу: фотоЗакутані в пакети. Як в Китаї захищаються від коронавірусу: фото

Бажаючи уберегтися від коронавірусу, китайці використовують для захисту всілякі підручні засоби

Поліетиленові пакети, гумові рукавички і навіть бутлі з-під води - все це жителі Китаю надягають перед виходом на вулицю, щоб уникнути зараження новим коронавірусом COVID-19.

Швидке поширення інфекції викликало підвищений попит на медичні маски, але не всі довіряють такому захисту. Тому для більшої впевненості надягають поверх маски пакети або захисні шоломи, а також кутаються в дощовики.

При цьому в багатьох населених пунктах пересування в громадських місцях сильно обмежено. За свідченнями українки, яка мешкає в місті Сіань, мешканці будинку після перевірки температури отримують талончики на вихід з двору, при цьому виходити можна один раз в два дні. У магазині записують номер паспорта і температуру, а при поверненні в житловий комплекс люди в костюмах хімзахисту знову вимірюють температуру.

Коли в цьому будинку з'явився чоловік з підозрою на коронавірус, всім жителям комплексу довелося сидіти вдома більше двох тижнів - соцпрацівники приносили продукти на будинок, виконували різні дрібні доручення.

Жителям провінції Хубей, що стала епіцентром поширення вірусу, заборонили покидати свої будинки, виходити на вулицю дозволяється тільки в разі надзвичайної ситуації.

  • У грудні 2019 року в китайському місті Ухань з'явився раніше невідомий коронавірус COVID-2019, який викликає атипову пневмонію.
  • Станом на 18 лютого в усьому світі заразилися 73 335 осіб, з них загинули 1873, 12 789 - одужали. Вакцини проти нової інфекції поки не існує.
  • В Україні поки немає випадків цього захворювання. LIGA.net  веде хроніку: читайте всі новини в одному місці.

Дивіться також: Як китайці "захищають" вихованців від коронавірусу - яскраві фото

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.