RU
15.12.2014, 08:59

Захоплення заручників в кафе Сіднея: фото з міста

Захоплення заручників в кафе Сіднея: фото з містаЗахоплення заручників в кафе Сіднея: фото з містаЗахоплення заручників в кафе Сіднея: фото з містаЗахоплення заручників в кафе Сіднея: фото з містаЗахоплення заручників в кафе Сіднея: фото з містаЗахоплення заручників в кафе Сіднея: фото з містаЗахоплення заручників в кафе Сіднея: фото з містаЗахоплення заручників в кафе Сіднея: фото з містаЗахоплення заручників в кафе Сіднея: фото з містаЗахоплення заручників в кафе Сіднея: фото з містаЗахоплення заручників в кафе Сіднея: фото з міста

Невідомий озброєний чоловік захопив заручників у кафе австралійського міста Сідней. За попередньою інформацією, в момент захоплення в будівлі перебували 10 працівників і 30 відвідувачів.

Поліцейські переговорники встановили контакт з озброєним чоловіком і намагаються з'ясувати мотиви загарбника. У поліції не називають кількість заручників, зазначивши лише, що "ця цифра менша 30".

Трьом заручникам вдалося вийти з кафе. Двоє чоловіків вибігли зі скляних дверей, ще один - з пожежного виходу. За попередньою інформацією, один з цих чоловіків був співробітником кафе, а двоє інших - відвідувачами. На даний момент обставини їх звільнення невідомі.

Через деякий час вибігли ще дві людини. На обох жінках були формені фартухи, з чого можна зробити висновок, що вони - співробітниці захопленого кафе.

Фото - ЕРА

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне