02.11.2016, 14:35

З Джунглів в Кале виселяють 1,5 тисячі безпритульних дітей: фото

З Джунглів в Кале виселяють 1,5 тисячі безпритульних дітей: фото З Джунглів в Кале виселяють 1,5 тисячі безпритульних дітей: фото З Джунглів в Кале виселяють 1,5 тисячі безпритульних дітей: фото З Джунглів в Кале виселяють 1,5 тисячі безпритульних дітей: фото З Джунглів в Кале виселяють 1,5 тисячі безпритульних дітей: фото З Джунглів в Кале виселяють 1,5 тисячі безпритульних дітей: фото З Джунглів в Кале виселяють 1,5 тисячі безпритульних дітей: фото
У французькому Кале почалася операція з переселення неповнолітніх мігрантів зі стихійного табору "Джунглі", передає Бі-бі-сі.

"Французька влада почала переміщення близько 1500 безпритульних дітей-мігрантів з території зруйнованого табору в центри прийому біженців по всій країні в середу", - йдеться в повідомленні.

До житлових контейнерів, в яких були тимчасово розміщені підлітки-біженці, прибули 70 автобусів для їх перевезення і розселення в постійні центри в інших регіонах країни.

Після того як табір був практично повністю знесений, близько півтори тисячі дітей залишилися в Кале, ночуючи в контейнерах.

У ніч на середу співробітники підрозділу французької поліції по боротьбі з заворушеннями приїжджали, щоб припинити зіткнення між підлітками.

Повідомляється, що сварка спалахнула між християнами з Еритреї та афганцями-мусульманами. Всього в бійці брали участь близько ста осіб.

Французька влада знесла більшу частину табору в кінці жовтня. З нього були перевезені понад п'ять тисяч осіб.

Табір "Джунглі" став символом міграційної кризи в Європі. Більшість мешканців табору прагнули потрапити до Британії, розраховуючи на комфортніші умови, ніж у Франції.

Фото: EPA

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне