RU
16.03.2011, 16:20

Японія: руїни і нові поштовхи

Японія: руїни і нові поштовхиЯпонія: руїни і нові поштовхиЯпонія: руїни і нові поштовхиЯпонія: руїни і нові поштовхиЯпонія: руїни і нові поштовхиЯпонія: руїни і нові поштовхиЯпонія: руїни і нові поштовхиЯпонія: руїни і нові поштовхи

Кількість загиблих і зниклих без вісти внаслідок катастрофічного землетрусу і цунамі на північному сході Японії перевищила 11 тисяч людей.

Офіційно підтверджена загибель 3 тисяч 676 людей. Відповідно до найбільш точних даних, за якими наразі має влада країни, кількість зниклих без вісти внаслідок удару стихії у цей час перевищує 7,5 тисяч людей.

Кількість постраждалих не змінилася і становить трохи менше 2 тисяч людей.

Не виключено, що кількість жертв зростатиме і далі.

Минулої неділі шеф поліції префектури Міяги, якій стихія завдала найбільшого нищівного удару, заявив про те, що тільки в цьому регіоні загиблих буде не менше 10 тисяч людей.

Сьогодні вранці повідомлялося, що на сході країни зафіксовані нові підземні поштовхи магнітудою 6,0. Вони відчуваються у столиці країни Токіо.

Минулої ночі на четвертому енергоблоці аварійної АЕС "Фукусіма-1" в Японії почалася нова пожежа.

За попередніми даними, пожежа виникла у зовнішньому корпусі захисної оболонки реактора. Пожежники намагаються згасити полум'я.

Вогонь пошкодив ту саму частину будови, що і минула пожежа. Там розташоване обладнання для подачі води на реактор.

Землетрус в Японії: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне