RU
30.10.2015, 18:35

Як у світі готуються до святкування Хеллоуїна: фоторепортаж

ЛІГА.net підібрала найяскравіші фотографії підготовки до свята Хеллоуїн в різних країнах світу.

Хеллоуїн, переддень Дня всіх святих, - свято, висхідне до традицій древніх кельтів Ірландії і Шотландії, яке традиційно відзначається 31 жовтня в англомовних країнах. При цьому офіційним вихідним днем ​​він не є.

Свято також відзначається в деяких інших країнах, що мають тісні культурні зв'язки з США або Великобританією, наприклад, в Японії, Південній Кореї, Австралії та Новій Зеландії. В останні роки мода на атрибутику Хелловіна стала виникати серед молоді та в багатьох інших країнах, включаючи Україну.

У стародавніх віруваннях Хеллоуїн вважається єдиним днем ​​у році, коли духи померлих можуть повернутися на землю. У цей день діти одягають костюми казкових персонажів, ходять по домівках і випрошують солодощі у дорослих. Також відкриваються різноманітні парки розваг - "атракціони, населені примарами", головне завдання яких - налякати відвідувачів.

Схожим на Хеллоуїн є свято День мертвих в Мексиці, яке відзначається 1-2 листопада і останнім часом набуває популярності за її межами.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне