RU
15.11.2012, 16:44

Європу лихоманить від страйків: люди не хочуть жорстко економити

Європу лихоманить від страйків: люди не хочуть жорстко економитиЄвропу лихоманить від страйків: люди не хочуть жорстко економитиЄвропу лихоманить від страйків: люди не хочуть жорстко економитиЄвропу лихоманить від страйків: люди не хочуть жорстко економитиЄвропу лихоманить від страйків: люди не хочуть жорстко економитиЄвропу лихоманить від страйків: люди не хочуть жорстко економитиЄвропу лихоманить від страйків: люди не хочуть жорстко економитиЄвропу лихоманить від страйків: люди не хочуть жорстко економитиЄвропу лихоманить від страйків: люди не хочуть жорстко економитиЄвропу лихоманить від страйків: люди не хочуть жорстко економитиЄвропу лихоманить від страйків: люди не хочуть жорстко економитиЄвропу лихоманить від страйків: люди не хочуть жорстко економити


Європейська конфедерація профспілок ініціювала акції протесту, в результаті яких в цілому ряді країн сталися сутички демонстрантів з поліцією.

Хвиля страйків і акцій протесту прокотилася по ряду розвинених країн Європи в рамках Європейського дня дії і солідарності проти скорочення витрат і збільшення податків.

Так, в Бельгії та Португалії пройшли загальні страйки, що призвело до скасування сотень авіарейсів і потягів, а також до припинення роботи заводів автопрому і портів. У Мадриді поліції довелося застосувати гумові кулі для придушення акції протесту. Більше 80 людей заарештовано. Тим часом, у Греції, Італії, Франції та Польщі відбулися страйки членів профспілок. В результаті зіткнень демонстрантів з правоохоронцями в Мілані і Турині шість співробітників поліції отримали травми.

У Франції більше 5 тисяч маніфестантів вийшли на вулиці Парижа, несучи плакати з гаслами "Проти заходів жорсткої економії. За робочі місця і солідарність в Європі".

Фото: ЕРА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: