RU
26.01.2011, 17:50

Влада Єгипту розганяє людей газом і забороняє протестувати

Влада Єгипту розганяє людей газом і забороняє протестуватиВлада Єгипту розганяє людей газом і забороняє протестуватиВлада Єгипту розганяє людей газом і забороняє протестуватиВлада Єгипту розганяє людей газом і забороняє протестуватиВлада Єгипту розганяє людей газом і забороняє протестуватиВлада Єгипту розганяє людей газом і забороняє протестуватиВлада Єгипту розганяє людей газом і забороняє протестуватиВлада Єгипту розганяє людей газом і забороняє протестуватиВлада Єгипту розганяє людей газом і забороняє протестувати

Поліція Єгипту застосувала водомети і сльозоточивий газ для розгону антиурядової демонстрації у Каїрі.

В акціях протесту беруть участь тисячі людей. Вони вимагають відставки Президента Хосні Мубарака, демократизації суспільства і поліпшення економічної ситуації.

Масові протести пройшли і в інших містах Єгипту. За словами експертів, хвиля антиурядових настроїв у країні спровокована недавніми подіями в Тунісі, де народ змусив Президента скласти повноваження.

Водночас влада Єгипту заборонила проведення у країні акцій протесту.

У заяві Міністерства внутрішніх справ країни зазначається, що учасники несанкціонованих демонстрацій будуть затримані і з'являться перед законом.

Під час зіткнень протестуючих із співробітниками правопорядку у вівторок загинули три людини - два демонстранти і поліцейський.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне