RU
10.01.2014, 13:11

Виверження вулкана на Суматрі, лава розтеклася на 5 км: фото

Виверження вулкана на Суматрі, лава розтеклася на 5 км: фотоВиверження вулкана на Суматрі, лава розтеклася на 5 км: фотоВиверження вулкана на Суматрі, лава розтеклася на 5 км: фотоВиверження вулкана на Суматрі, лава розтеклася на 5 км: фотоВиверження вулкана на Суматрі, лава розтеклася на 5 км: фотоВиверження вулкана на Суматрі, лава розтеклася на 5 км: фотоВиверження вулкана на Суматрі, лава розтеклася на 5 км: фотоВиверження вулкана на Суматрі, лава розтеклася на 5 км: фотоВиверження вулкана на Суматрі, лава розтеклася на 5 км: фото
На півночі індонезійського острова Суматра посилилося виверження вулкана Сінабунг. Із забороненої зони в радіусі п'яти кілометрів вже евакуйовано більше 22 тисяч людей.

Лава розтеклася на відстань до 5 кілометрів на південь від кратера. Хмара вулканічного попелу піднялася на висоту до чотирьох тисяч метрів.

Природний катаклізм, якому привласнена максимальна ступінь загрози, став причиною серйозних руйнувань: у навколишніх населених пунктах знищений весь урожай, сотні людей залишилися без даху над головою.

Востаннє вулкан заввишки в 2460 метрів над рівнем моря вивергався всього два місяці тому.

Фото: ЕРА 

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


<a href="http://liga.net/">Источник</a>

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне