RU
07.11.2012, 09:27

Вибори в США: все вирішилося за пару годин

Вибори в США: все вирішилося за пару годинВибори в США: все вирішилося за пару годинВибори в США: все вирішилося за пару годинВибори в США: все вирішилося за пару годинВибори в США: все вирішилося за пару годинВибори в США: все вирішилося за пару годинВибори в США: все вирішилося за пару годинВибори в США: все вирішилося за пару годин
Всього через кілька годин після завершення голосування на президентських виборах в США (дільниці почали закриватися близько опівночі за Гринвічем - 03:00 ранку за Києвом) американці дізналися ім'я нового голови держави. Нинішній голова Білого дому Барак Обама залишиться на своїй посаді ще на чотири роки.

Переможений кандидат від Республіканської партії Мітт Ромні вже привітав чинного президента США з перемогою на виборах. В ході свого виступу в Бостоні він подякував своїм прихильникам за їх зусилля. Як стало відомо, незадовго до цього Ромні визнав свою поразку на виборах в телефонній розмові з Бараком Обамою.

За останніми даними, Обама має в своєму розпорядженні голоси 303 вибірників при необхідних 270, його суперник набрав 203 голоси. Результат голосування вирішує саме колегія вибірників. Кожен штат представляють виборщики, число яких пропорційне числу жителів штату. Кандидат, який отримує 270 голосів з 538, стає господарем Білого дому.

Чинний американський президент в своїх блогах в Twitter і на Facebook вже подякував виборцям за перемогу: "Це сталося завдяки вам. Дякую вам. Ще чотири роки".

Фото: ЕРА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне