RU
25.02.2015, 15:08

Військові країн НАТО пройшли парадом в 300 метрах від кордону РФ

Військові країн НАТО пройшли парадом в 300 метрах від кордону РФВійськові країн НАТО пройшли парадом в 300 метрах від кордону РФВійськові країн НАТО пройшли парадом в 300 метрах від кордону РФВійськові країн НАТО пройшли парадом в 300 метрах від кордону РФВійськові країн НАТО пройшли парадом в 300 метрах від кордону РФВійськові країн НАТО пройшли парадом в 300 метрах від кордону РФВійськові країн НАТО пройшли парадом в 300 метрах від кордону РФВійськові країн НАТО пройшли парадом в 300 метрах від кордону РФВійськові країн НАТО пройшли парадом в 300 метрах від кордону РФВійськові країн НАТО пройшли парадом в 300 метрах від кордону РФВійськові країн НАТО пройшли парадом в 300 метрах від кордону РФ
В естонському місті Нарва пройшов військовий парад присвячений Дню незалежності Естонії, в якому взяли участь деякі країни-члени НАТО. Зокрема, на параді були присутні американські та британські військові.

Нарва - найбільше переважно російськомовне місто Естонії. За даними газети The Telegraph, американські та британські військові взяли участь у військовому параді, щоб показати єдність проти загрози, яка наближається з боку Москви.

"Нарва для проведення параду була вибрана не випадково. Саме це місто нібито є потенційною метою для Кремля, якщо Росія перемістить свою увагу з України на країни Балтики", - зазначає видання.

"Події в Україні, які змусили весь світ прокинутися, чітко показують, що ми повинні приділяти велику увагу безпеці", - сказав на параді командувач силами оборони Естонії Рихо Террас.

Фото: ЕРА

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне