RU
16.12.2011, 11:34

Війна завершилася: США пішли з Іраку

Війна завершилася: США пішли з ІракуВійна завершилася: США пішли з ІракуВійна завершилася: США пішли з ІракуВійна завершилася: США пішли з ІракуВійна завершилася: США пішли з ІракуВійна завершилася: США пішли з ІракуВійна завершилася: США пішли з Іраку
Більшість із 5,5 тисяч американських військовослужбовців, які залишалися в Іраку, відправлені додому. Напередодні в столиці Іраку Багдаді приспустили американський прапор - на знак завершення американської військової операції в цій країні.

Відтепер контроль за безпекою переданий національній владі. Президент США Барак Обама заявив, що американські війська залишають "суверенний, стабільний і самостійний Ірак". У країні залишаться близько 200 американських військових консультантів.

Тим часом, вибухи в Іраку продовжують гриміти мало не щотижня. Вони стали свого роду візитівкою держави. Сам Ірак етнічно і конфесійно роздроблений. По суті, країна розділена на три частини - сунітську, шиїтську і курдську на півночі. На думку експертів, відхід американців може призвести до чергового витка ескалації насильства.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне