RU
01.04.2011, 15:40

Війна у Лівії: НАТО не знає коли зупинитися

Війна у Лівії: НАТО не знає коли зупинитисяВійна у Лівії: НАТО не знає коли зупинитисяВійна у Лівії: НАТО не знає коли зупинитисяВійна у Лівії: НАТО не знає коли зупинитисяВійна у Лівії: НАТО не знає коли зупинитисяВійна у Лівії: НАТО не знає коли зупинитисяВійна у Лівії: НАТО не знає коли зупинитисяВійна у Лівії: НАТО не знає коли зупинитися

Генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен наголошує, що зараз неможливо визначити точну дату завершення міжнародної операції у Лівії.

За його словами, операція "завершиться, коли більше ніщо не буде загрожувати мирним лівійцям". Він також додав, що у цей час не можна спрогнозувати, коли саме вдасться виконати це завдання.

У міжнародній операції НАТО у цей час беруть участь 205 літаків і 21 корабель з 14 держав.

Водночас Муаммар Каддафі продовжує втрачати своїх прихильників. За даними телеканалу "Аль-Джазіра", услід за колишнім Міністром закордонних справ Лівії країну залишили спікер парламенту, глави служби зовнішньої розвідки, а також ряд дипломатів.

Легкий вантажівка-пікап, на борту - важкий кулемет, рідше - артилерійська установка. Все це не дає повстанцям військової переваги.

Тактику переміщення на пікапах взяли на озброєння і війська полковника М.Каддафі. Вони тепер так само мобільні, як повстанці. І головне - непримітні, а тому малоуразливі для авіаударів коаліції.

Вздовж дороги десятки одиниць бронетехніки, за якою союзники наносили авіаудари: Зараз повстанці намагаються відбуксувати частину цієї техніки до себе на базу, щоб відремонтувати і використати вже проти сил М.Каддафі.

Коаліція зараз обговорює можливість поставок зброї. США, Великобританія, Франція - за, Туреччина - категорично проти. Анкара як член НАТО здатна заблокувати це рішення, мотивуючи тим, що додаткова зброя на півночі Африки буде підживлювати тероризм.

Переворот у Лівії: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне