RU
15.12.2010, 16:40

В Італії вимагають відставки Берлусконі: люди палять машини і атакують парламент

В Італії вимагають відставки Берлусконі: люди палять машини і атакують парламентВ Італії вимагають відставки Берлусконі: люди палять машини і атакують парламентВ Італії вимагають відставки Берлусконі: люди палять машини і атакують парламентВ Італії вимагають відставки Берлусконі: люди палять машини і атакують парламентВ Італії вимагають відставки Берлусконі: люди палять машини і атакують парламентВ Італії вимагають відставки Берлусконі: люди палять машини і атакують парламентВ Італії вимагають відставки Берлусконі: люди палять машини і атакують парламентВ Італії вимагають відставки Берлусконі: люди палять машини і атакують парламент

Італійські студенти вимагають відставки Кабінету Міністрів Сільвіо Берлусконі і відмови від університетської реформи. Десятки тисяч студентів вийшли у вівторок на вулиці італійських міст.

У Римі під час зіткнень між поліцією і демонстрантами дістали поранення близько ста людей. Серед них як поліцейські, так і демонстранти.

Деякі протестуючі розбили вікна магазинів, спалили декілька машин. Затримано понад 40 учасників демонстрації.

Маніфестанти закинули петардами і шариками з фарбою вхід у нижню палату парламенту, члени якого висловили вотум довіри уряду.

В акції протесту брали участь, крім студентів, безробітні, володарі тимчасових контрактів і жителі зруйнованого землетрусом у 2009 році і досі не відбудованого міста Аквіла.

Раніше уряд С.Берлусконі добився підтвердження довіри від нижньої палати італійського парламенту. Також вотум довіри висловив і сенат (верхня палата парламенту Італії). Це дало змогу С.Берлусконі у черговий раз утриматися у влади, правда, з мінімальною підтримкою.

Останнім часом популярність Прем'єра і уряду Італії помітно знизилася - у зв'язку з рядом скандалів, пов'язаних як з політикою, так і з особистим життям С.Берлусконі.

Сільвіо Берлусконі: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне