RU
01.03.2011, 14:50

В Інтернеті з'явилися фотографії нової "дачі Путіна"

В Інтернеті зВ Інтернеті зВ Інтернеті зВ Інтернеті зВ Інтернеті зВ Інтернеті зВ Інтернеті зВ Інтернеті зВ Інтернеті зВ Інтернеті зВ Інтернеті з

Портал "Російський WikiLeaks" опублікував фотографії, а також виклав відеогід по VIP-курорту на горі Фішт у північнокавказській республіці Адигея, який ніби є черговою "дачею Володимира Путіна".

Партнер "Російського WikiLeaks" Віталій Шушкевич у своєму блозі пише, що гірськолижний комплекс "Місячна поляна" розташований в Адигеї на західних схилах гори Фішт. Гірськолижний курорт у "Місячній Поляні" почав будуватися ще у 2002 році.

За його словами, тут не можна нічого будувати, тому що схили входять у територію об'єкта всесвітньої природної спадщини "Західний Кавказ".

"Щоб обійти заборони, гірськолижну резиденцію В.Путіна побудували під виглядом полігона наукового центру "Біосфера", - пише В.Шушкевич.

"Насправді "Місячна поляна" входить у структуру оздоровчого комплексу "Дагоміс", що є у віданні Управління справами Президента Росії. Будувати дачу допомагала "Роснафта", а комунікації туди підводилися за рахунок федерального бюджету", - наголосив В.Шушкевич.

Перший поверх (права сторона).

Хол першого поверху.

Перший поверх (ліва сторона).

Хол другого поверху.

Басейн.

Володимир Путін: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне