RU
04.12.2020, 15:53

В Австрії почали масове тестування на COVID-19: люди вишикувалися в черзі – фото

В Австрії почали масове тестування на COVID-19: люди вишикувалися в черзі – фотоВ Австрії почали масове тестування на COVID-19: люди вишикувалися в черзі – фотоВ Австрії почали масове тестування на COVID-19: люди вишикувалися в черзі – фотоВ Австрії почали масове тестування на COVID-19: люди вишикувалися в черзі – фотоВ Австрії почали масове тестування на COVID-19: люди вишикувалися в черзі – фотоВ Австрії почали масове тестування на COVID-19: люди вишикувалися в черзі – фотоВ Австрії почали масове тестування на COVID-19: люди вишикувалися в черзі – фотоВ Австрії почали масове тестування на COVID-19: люди вишикувалися в черзі – фотоВ Австрії почали масове тестування на COVID-19: люди вишикувалися в черзі – фотоВ Австрії почали масове тестування на COVID-19: люди вишикувалися в черзі – фотоВ Австрії почали масове тестування на COVID-19: люди вишикувалися в черзі – фотоВ Австрії почали масове тестування на COVID-19: люди вишикувалися в черзі – фотоВ Австрії почали масове тестування на COVID-19: люди вишикувалися в черзі – фотоВ Австрії почали масове тестування на COVID-19: люди вишикувалися в черзі – фотоВ Австрії почали масове тестування на COVID-19: люди вишикувалися в черзі – фотоВ Австрії почали масове тестування на COVID-19: люди вишикувалися в черзі – фотоВ Австрії почали масове тестування на COVID-19: люди вишикувалися в черзі – фото

Сьогодні в Австрії почали масове тестування на наявність коронавірусу Sars-CoV-2, який викликає захворювання на COVID-19. Про це повідомляє DW.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Тестувати почали з федеральних землель Відень, Тіроль і Форарльбе, пише видання. Місцеві ЗМІ повідомляють, що у Відні з'явилися черги біля пунктів тестування.

DW пояснюють, що влада вирішила перевірити австрійців на коронавірус, щоб виявити безсимптомних носіїв вірусу й розірвати ланцюги зараження на Новий рік і Різдво.

Тестування є безкоштовним і добровільним. Спочатку людям роблять експрес-тест на антиген, а якщо він виявиться позитивним – зроблять більш достовірний ПЛР-тест. Ті, хто отримають позитивний результат, повинні будуть піти на карантин.

Читайте також: Путін розпорядився масово вакцинувати росіян від коронавірусу "Супутником V"

Фото – ЕРА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне