24.01.2020, 15:20

В Африці - найбільше за 25 років нашестя сарани: фото, відео

В Африці - найбільше за 25 років нашестя сарани: фото, відеоВ Африці - найбільше за 25 років нашестя сарани: фото, відеоВ Африці - найбільше за 25 років нашестя сарани: фото, відеоВ Африці - найбільше за 25 років нашестя сарани: фото, відеоВ Африці - найбільше за 25 років нашестя сарани: фото, відеоВ Африці - найбільше за 25 років нашестя сарани: фото, відеоВ Африці - найбільше за 25 років нашестя сарани: фото, відеоВ Африці - найбільше за 25 років нашестя сарани: фото, відео

На території Африканського рогу (півострів Сомалі) і в прилеглих державах спостерігається найбільше нашестя пустельної сарани за останні 25 років. Про це пише CNN.

У регіоні з населенням понад 19 млн осіб з'явилася безпрецедентна загроза продовольчій безпеці, є побоювання, що життєво важливі культури, такі як кава і чай, можуть бути знищені повністю.

Навали пустельної сарани в цьому регіоні носять нерегулярний характер, остання відбулася в 2007 році в набагато менших масштабах.

Погодні та кліматичні умови в 2019 році, в тому числі зливи в період з жовтня по грудень, імовірно сприяли поширенню комах.

За даними Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО), "в гіршому випадку" це може спровокувати захворювання чумою. ФАО зазначає, що рої пустельної сарани можуть залишатися в повітрі протягом тривалого періоду часу, долаючи 130 кілометрів або більше. Експерти попереджають, що існує високий ризик того, що рої можуть мігрувати в Уганду і Південний Судан, і це загроза для скотарських регіонів. Для припинення поширення роїв щодня проводиться повітряне розпорошення пестицидів.

Всі фото у фоторепортажі: ЕРА

Читайте також: Сарана потрапила в окупований Крим з РФ - учений

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне