RU
01.11.2012, 09:51

Ураган "Сенді" в США: стихія пройшла, хаос залишився

Ураган "Сенді" в США: стихія пройшла, хаос залишивсяУраган "Сенді" в США: стихія пройшла, хаос залишивсяУраган "Сенді" в США: стихія пройшла, хаос залишивсяУраган "Сенді" в США: стихія пройшла, хаос залишивсяУраган "Сенді" в США: стихія пройшла, хаос залишивсяУраган "Сенді" в США: стихія пройшла, хаос залишивсяУраган "Сенді" в США: стихія пройшла, хаос залишивсяУраган "Сенді" в США: стихія пройшла, хаос залишивсяУраган "Сенді" в США: стихія пройшла, хаос залишивсяУраган "Сенді" в США: стихія пройшла, хаос залишивсяУраган "Сенді" в США: стихія пройшла, хаос залишивсяУраган "Сенді" в США: стихія пройшла, хаос залишивсяУраган "Сенді" в США: стихія пройшла, хаос залишився
За уточненими даними, жертвами стихії в США стали 72 людини. У Нью-Йорку, Нью-Джерсі і ще декількох штатах є серйозні руйнування, ряд районів, як і раніше, затоплено.

У Нью-Йорку сьогодні частково відновить роботу метро, ​​що сильно постраждало від повені. Відновлюють роботу і три міських аеропорти. У деяких кварталах Манхеттена поки не відновлено електропостачання. Без електрики залишаються і багато тисяч будинків у семи штатах Східного узбережжя США.

У середу Барак Обама разом з сенатором Нью-Джерсі Крісом Крісті на президентському вертольоті здійснили обліт зони лиха, після чого прибули в місто Атлатнтік-Сіті.

Президент повідомив, що встановив "правило 15 хвилин", протягом яких його команда зобов'язується давати відповідь губернаторам і мерам, які запитують федеральну допомогу.

Фото: ЕРА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне