RU
29.08.2011, 12:47

Ураган "Айрін": великі руйнування, але найгірше вже позаду

Ураган "Айрін": великі руйнування, але найгірше вже позадуУраган "Айрін": великі руйнування, але найгірше вже позадуУраган "Айрін": великі руйнування, але найгірше вже позадуУраган "Айрін": великі руйнування, але найгірше вже позадуУраган "Айрін": великі руйнування, але найгірше вже позадуУраган "Айрін": великі руйнування, але найгірше вже позадуУраган "Айрін": великі руйнування, але найгірше вже позадуУраган "Айрін": великі руйнування, але найгірше вже позадуУраган "Айрін": великі руйнування, але найгірше вже позаду

Тропічний шторм "Айрін", що мав силу урагану, втратив свою силу, пройшовши над Нью-Йорком.

"Наразі найгірша фаза "Айрін" позаду, і ми з упевненістю можемо сказати, що протрималися ці складні години", - заявив губернатор штату Ендрю Куомо.

Незважаючи на те, що стихія призвела до затоплення багатьох районів штату, влада заявила, що ураган не приніс значних руйнувань. "Проте, я вважаю, що всі запобіжні засоби були не зайвими", - сказав Куомо.

У свою чергу мер Нью-Йорка Майкл Блумберг повідомив, що інформації щодо жертв урагану в мегаполісі немає. Блумберг заявив, що скасував наказ про евакуацію, дозволивши 370 тисячам жителів з районів, розташованих у низинах, повернутися до своїх будинків.

Зі слів мера, в понеділок всі муніципальні структури Нью-Йорка відновлять роботу. "Нью-йоркська фондова біржа та інші торгові майданчики планують відкритися вчасно і проведуть повноцінний робочий день", - повідомив він.

"Хоча, я впевнений, що будуть певні збої, адже багато хто не зможе дістатися офісів через проблеми з транспортом", - додав Блумберг.

Раніше ураган "Айрін" викликав великі руйнування на своєму шляху вздовж східного побережжя США.

У Північній Кароліні та Вірджинії зруйновано будівлі, сотні тисяч людей залишилися без електрики.

Через розгул стихії загинуло щонайменше 18 людей.

Погода: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне