29.08.2011, 12:47

Ураган "Айрін": великі руйнування, але найгірше вже позаду

Ураган "Айрін": великі руйнування, але найгірше вже позадуУраган "Айрін": великі руйнування, але найгірше вже позадуУраган "Айрін": великі руйнування, але найгірше вже позадуУраган "Айрін": великі руйнування, але найгірше вже позадуУраган "Айрін": великі руйнування, але найгірше вже позадуУраган "Айрін": великі руйнування, але найгірше вже позадуУраган "Айрін": великі руйнування, але найгірше вже позадуУраган "Айрін": великі руйнування, але найгірше вже позадуУраган "Айрін": великі руйнування, але найгірше вже позаду

Тропічний шторм "Айрін", що мав силу урагану, втратив свою силу, пройшовши над Нью-Йорком. Раніше ураган викликав великі руйнування на своєму шляху вздовж східного побережжя США. Через розгул стихії загинуло щонайменше 18 людей

Тропічний шторм "Айрін", що мав силу урагану, втратив свою силу, пройшовши над Нью-Йорком.

"Наразі найгірша фаза "Айрін" позаду, і ми з упевненістю можемо сказати, що протрималися ці складні години", - заявив губернатор штату Ендрю Куомо.

Незважаючи на те, що стихія призвела до затоплення багатьох районів штату, влада заявила, що ураган не приніс значних руйнувань. "Проте, я вважаю, що всі запобіжні засоби були не зайвими", - сказав Куомо.

У свою чергу мер Нью-Йорка Майкл Блумберг повідомив, що інформації щодо жертв урагану в мегаполісі немає. Блумберг заявив, що скасував наказ про евакуацію, дозволивши 370 тисячам жителів з районів, розташованих у низинах, повернутися до своїх будинків.

Зі слів мера, в понеділок всі муніципальні структури Нью-Йорка відновлять роботу. "Нью-йоркська фондова біржа та інші торгові майданчики планують відкритися вчасно і проведуть повноцінний робочий день", - повідомив він.

"Хоча, я впевнений, що будуть певні збої, адже багато хто не зможе дістатися офісів через проблеми з транспортом", - додав Блумберг.

Раніше ураган "Айрін" викликав великі руйнування на своєму шляху вздовж східного побережжя США.

У Північній Кароліні та Вірджинії зруйновано будівлі, сотні тисяч людей залишилися без електрики.

Через розгул стихії загинуло щонайменше 18 людей.

Погода: всі новини>>>


Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.