RU
17.05.2011, 18:00

Українці на гелікоптерах "Blackhawk" у Косово провели спецоперацію

Українці на гелікоптерах "Blackhawk" у Косово провели спецопераціюУкраїнці на гелікоптерах "Blackhawk" у Косово провели спецопераціюУкраїнці на гелікоптерах "Blackhawk" у Косово провели спецопераціюУкраїнці на гелікоптерах "Blackhawk" у Косово провели спецопераціюУкраїнці на гелікоптерах "Blackhawk" у Косово провели спецопераціюУкраїнці на гелікоптерах "Blackhawk" у Косово провели спецопераціюУкраїнці на гелікоптерах "Blackhawk" у Косово провели спецопераціюУкраїнці на гелікоптерах "Blackhawk" у Косово провели спецоперацію

Українські миротворці 15-ої ротації національного контингенту в Косово спільно з американськими вертолітниками провели тренувальні операції з посилення охорони комунікаційного центру СДК "MT Gole" на вертольотах "Blackhawk".

За легендою, комунікаційний центр СДК "MT Gole", розташований на горі Голс (1020 метрів над рівнем моря) недалеко від столиці автономного краю міста Приштіна, перебуває під загрозою захоплення. Зараз цей об'єкт перебуває під охороною українських миротворців, які два тижні тому прийняли повноваження у військовослужбовців грецького національного миротворчого контингенту.

Головне завдання навчальної операції полягало у блокуванні підступів до комунікаційного центру, щоб не допустити захоплення і виходу з ладу цього об'єкта. Під час тренування особовий склад українського національного контингенту тримав оборону до прибуття американських вертольотів з українським підрозділом швидкого реагування на борту.

Після того, як українські миротворці зайняли і посилили позиції згідно з планом тренувальної операції, підполковник гвардії Олег Зубовський і командири спеціальних взводів національного контингенту обійшли і перевірили периметр оточення об'єкта.

Після цього командири спеціальних взводів провели "розбір польотів", визначивши, на що треба звертати особливу увагу при посиленні охорони центру.

фото - www.mil.gov.ua


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне