RU
19.09.2013, 17:43

У США в озері знайшли машини з трупами, що пролежали 50 років

У США в озері знайшли машини з трупами, що пролежали  50 роківУ США в озері знайшли машини з трупами, що пролежали  50 роківУ США в озері знайшли машини з трупами, що пролежали  50 роківУ США в озері знайшли машини з трупами, що пролежали  50 роківУ США в озері знайшли машини з трупами, що пролежали  50 роківУ США в озері знайшли машини з трупами, що пролежали  50 роківУ США в озері знайшли машини з трупами, що пролежали  50 роківУ США в озері знайшли машини з трупами, що пролежали  50 роківУ США в озері знайшли машини з трупами, що пролежали  50 роківУ США в озері знайшли машини з трупами, що пролежали  50 років
В американському штаті Оклахома поліцейські під час тестування гідролокаційного обладнання в озері Фосс виявили на дні два автомобілі. За попередніми даними, машини пробули у воді кілька десятків років. У салонах машин були виявлені останки шести осіб.

Після того, як автомобілі витягли на сушу, стало видно, що транспортним засобам вже більше півстоліття: один з них - Chevrolet Camaro був випущий в 1969 році, а другий - теж Chevrolet, 1952 року. Машини знаходилися на глибині майже 4 метри за 15 метрів від берега.

У поліції припускають, що у одній  з машин можуть перебувати підлітки, які пропали в 1970-і роки. Друга машина може бути пов'язана зі зникненням людини в 1960-х.

Джерело: CNN

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне