03.10.2016, 15:58

У Польщі жінки протестують проти заборони абортів: фото

У Польщі жінки протестують проти заборони абортів: фото У Польщі жінки протестують проти заборони абортів: фото У Польщі жінки протестують проти заборони абортів: фото У Польщі жінки протестують проти заборони абортів: фото У Польщі жінки протестують проти заборони абортів: фото У Польщі жінки протестують проти заборони абортів: фото У Польщі жінки протестують проти заборони абортів: фото

В рамках акції в цей день жінки одягаються в чорне, а також не виходять на роботу, використовуючи право на день відпустки за власним бажанням

Сьогодні в Польщі проходить загальнf жіноча акція протесту Чорний понеділок проти можливого посилювання закону про аборти. Про це повідомляє Радіо Польща.

Йдеться про громадянський законопроект, який потрапив на розгляд в Сейм і який повністю забороняє переривання вагітності. Сейм направив законопроект на доопрацювання сеймовою комісіям.

В рамках акції в цей день жінки одягаються в чорне, а також не виходять на роботу, використовуючи право на день відпустки за власним бажанням.

Демонстрації проходитимуть в декількох десятках польських міст, в тому числі у Вроцлаві, Варшаві, Лодзі та Кракові.

У протестах беруть участь також чоловіки.

У Варшаві демонстрація почнеться о 16.30 (за київським часом) на Замковій площі.

1 жовтня акція протесту проти заборони абортів пройшла  перед будівлею польського сейму у Варшаві.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне