RU
28.12.2011, 11:24

У Північній Кореї ховають Кім Чен Іра

У Північній Кореї ховають Кім Чен ІраУ Північній Кореї ховають Кім Чен ІраУ Північній Кореї ховають Кім Чен ІраУ Північній Кореї ховають Кім Чен ІраУ Північній Кореї ховають Кім Чен ІраУ Північній Кореї ховають Кім Чен ІраУ Північній Кореї ховають Кім Чен Іра
У столиці КНДР Пхеньяні проходить церемонія похорону керівника країни Кім Чен Іра. Державне телебачення Північної Кореї веде пряму трансляцію з церемонії. Похорон триватиме два дні. На центральній площі в Пхеньяні зібралися десятки тисяч людей, щоб віддати останню шану "вічному лідеру".

На площі також вишикувались війська, які представляють всі види збройних сил. Першим на площу в'їхав чорний лімузин з портретом Кім Чен Іра, за ним - машина з гігантським вінком і потім - катафалк, на даху якого була встановлена ​​закрита труна. Новий лідер КНДР Кім Чен Ин з непокритою головою йшов праворуч від катафалка з труною батька.

Про майбутні етапи церемонії відомо дуже мало. Іноземні делегації на ній не присутні. Траурна процесія, вочевидь, повторює те, що було в 1994 році, коли ховали батька Кім Чен Іра - Кім Ір Сена.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне