RU
17.04.2013, 13:02

У Лондоні прощаються з Маргарет Тетчер: фоторепортаж

У Лондоні прощаються з Маргарет Тетчер: фоторепортаж У Лондоні прощаються з Маргарет Тетчер: фоторепортаж У Лондоні прощаються з Маргарет Тетчер: фоторепортаж У Лондоні прощаються з Маргарет Тетчер: фоторепортаж У Лондоні прощаються з Маргарет Тетчер: фоторепортаж У Лондоні прощаються з Маргарет Тетчер: фоторепортаж У Лондоні прощаються з Маргарет Тетчер: фоторепортаж У Лондоні прощаються з Маргарет Тетчер: фоторепортаж У Лондоні прощаються з Маргарет Тетчер: фоторепортаж У Лондоні прощаються з Маргарет Тетчер: фоторепортаж У Лондоні прощаються з Маргарет Тетчер: фоторепортаж У Лондоні прощаються з Маргарет Тетчер: фоторепортаж У Лондоні прощаються з Маргарет Тетчер: фоторепортаж
У столиці Великобританії Лондоні розпочалася урочиста церемонія похорону екс-прем'єр-міністра Маргарет Тетчер. В операції із забезпечення безпеки в ході похорону беруть участь чотири тисячі поліцейських.

Труну з тілом Маргарет Тетчер поставили на катафалк, і процесія попрямувала від Вестмінстерського палацу до церкви Св. Клемента на Стренді. Там труну буде перенесено на лафет артилерійської гармати, і процесія проїде до собору Св. Павла.

На всьому шляху процесії по обидві сторони дороги стоїть ланцюг військовослужбовців британської армії, флоту і військово-повітряних сил - в цілому близько 700 осіб. Після панахиди відбудеться кремація тіла покійної. На цю частину церемонії будуть допущені тільки близькі.

Запрошення приїхати на церемонію похорону Тетчер отримали близько двох тисяч осіб. Як очікується, на церемонії буде присутня королева Великобританії Єлизавета II, а також усі члени британського уряду на чолі з прем'єром Девідом Кемероном. Вперше з похорону Вінстона Черчілля в 1965 році королева відвідає церемонію прощання з британським політиком.

Куранти вежі Біг-Бен у будівлі британського парламенту в Лондоні замовкнуть на час похорону Тетчер. Тетчер померла 8 квітня на 88-му році життя після перенесеного інсульту.

Фото: ЕРА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне