03.04.2012, 12:45

У Китаї відкрився суперміст через ущелину

У Китаї відкрився суперміст через ущелинуУ Китаї відкрився суперміст через ущелинуУ Китаї відкрився суперміст через ущелинуУ Китаї відкрився суперміст через ущелинуУ Китаї відкрився суперміст через ущелину

Суперміст має по дві смуги руху в кожну сторону. Максимально допустима швидкість на ньому складає 80 кілометрів на годину

На півдні Китаю в місті Цзішоу провінції Хунань відкрився найдовший у світі міст, перекинутий через глибоку ущелину.

У всьому світі це дванадцятий по протяжності висячий міст і шостий серед всіх мостів по висоті. Однопрогоновий вантовий міст через ущелину Айчжай має довжину 1176 м і висоту - 355 м.

Вантовий міст є ключовою спорудою на швидкісній автомагістралі Чанша-Чунцин. Він проходить через річку Дехан, з'єднує обидві сторони ущелини Айчжай.

Для прокладки вантів моста був задіяний дирижабль, за допомогою якого був перекинутий через ущелину металевий трос, який, в свою чергу, допомагав "переправитися" через ущелину наступному, товстішому тросу.

Будівництво конструкції велося з 2007 року за оригінальною китайською технологією. Супермен має по дві смуги руху в кожну сторону. Максимально допустима швидкість на ньому складає 80 кілометрів на годину.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.