RU
08.11.2012, 11:10

Дао комунізму. У Китаї розпочався з'їзд єдиної партії

Дао комунізму. У Китаї розпочався зДао комунізму. У Китаї розпочався зДао комунізму. У Китаї розпочався зДао комунізму. У Китаї розпочався зДао комунізму. У Китаї розпочався зДао комунізму. У Китаї розпочався зДао комунізму. У Китаї розпочався зДао комунізму. У Китаї розпочався зДао комунізму. У Китаї розпочався зДао комунізму. У Китаї розпочався зДао комунізму. У Китаї розпочався зДао комунізму. У Китаї розпочався з
Голова КНР Ху Цзіньтао відкрив у Пекіні XVIII-й з'їзд Комуністичної партії Китаю, який має затвердити партійне керівництво і новий склад уряду КНР.

Звертаючись до більш ніж 2000 делегатів, Ху виступив з серйозним попередженням з приводу корупції: за його словами, ця проблема "може виявитися для партії смертельною і навіть викликати крах партії й держави". Він додав, що перед Китаєм стоять безпрецедентні можливості і виклики, і країна повинна "ставити собі високу планку і старанніше працювати".

Промова Ху Цзіньтао дала старт заходу, який триватиме тиждень, і в результаті якого буде оголошено про зміну керівництва країни. Як очікується, на зміну чинному генеральному секретарю компартії і голові КНР Ху Цзіньтао прийде його заступник Сі Цзіньпін. Західні спостерігачі висловлюють надію на те, що прихід до влади нового покоління керівників додасть нового імпульсу політичним реформам в країні.

З'їзд проводиться за посилених заходів безпеки. Для її забезпечення в Пекіні залучені 1,4 млн. добровольців. Таксисти отримали розпорядження не дозволяти пасажирам опускати вікно в деяких районах міста - можливо, для того, щоб запобігти поширенню агітаційних матеріалів.

Фото: EPA


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне