31.03.2016, 16:04

У Франції багатотисячні демонстрації: поліція застосувала газ

У Франції багатотисячні демонстрації: поліція застосувала газУ Франції багатотисячні демонстрації: поліція застосувала газУ Франції багатотисячні демонстрації: поліція застосувала газУ Франції багатотисячні демонстрації: поліція застосувала газУ Франції багатотисячні демонстрації: поліція застосувала газУ Франції багатотисячні демонстрації: поліція застосувала газУ Франції багатотисячні демонстрації: поліція застосувала газУ Франції багатотисячні демонстрації: поліція застосувала газУ Франції багатотисячні демонстрації: поліція застосувала газ
У Парижі сталися сутички між демонстрантами, які протестують проти трудової реформи, і поліцією. Зміни до законодавства, на думку демонстрантів, призведуть до порушення їх прав і погіршення умов праці. Про це повідомляє The Local.

За даними видання, в акції протесту беруть участь десятки тисяч французів.

Одночасно в Парижі проходять страйки авіадиспетчерів і транспортників, рух в місті сильно утруднено.

За повідомленням Le Figaro, ближче до полудня група молодих людей почала закидати правоохоронців димовими шашками і петардами. У відповідь поліцейські застосували сльозогінний газ і кийки.

На цей момент близько 10 демонстрантів заарештовані.

Видання також зазначає, що акції протесту, крім Парижа, проходять в Нанті, Марселі, Ренні, Тулузі та інших великих містах.

У деяких випадках учасники протесту б'ють вітрини, підпалюють фаєри і закидають поліцейських фарбою.

Реформа трудового кодексу, розроблена міністром праці Франції Міріам Ель-Комрі, дає можливість роботодавцям збільшувати кількість робочих годин і домовлятися про оплату понаднормових безпосередньо зі співробітниками, минаючи профспілки. Також реформа передбачає спрощення процедури звільнення працівників. У профспілках вважають, що реформа, покликана, за словами влади, боротися з безробіттям, на практиці призведе, перш за все, до погіршення умов праці.

Тиждень тому в Парижі сталися сутички між студентами, які протестують проти проекту нового Трудового кодексу, і поліцією.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне