RU
27.01.2011, 16:45

У Йемені вимагають відставки Президента після 32 років правління

У Йемені вимагають відставки Президента після 32 років правлінняУ Йемені вимагають відставки Президента після 32 років правлінняУ Йемені вимагають відставки Президента після 32 років правлінняУ Йемені вимагають відставки Президента після 32 років правлінняУ Йемені вимагають відставки Президента після 32 років правлінняУ Йемені вимагають відставки Президента після 32 років правління

Десятки тисяч людей зібралися сьогодні у центрі йеменської столиці Сани, де опозиція організувала акцію протесту проти нинішнього режиму.

Демонстранти вимагають відставки Алі Абдаллі Салеха, який перебуває при владі вже понад 32 років - з 1978 року він очолював Північний Йемен, а після об'єднання країни у 1990 році вже понад 20 років є беззмінним Президентом Йеменської Республіки.

"Президент Туніса пішов після 20 років влади, 30 років для Йемена - більш, ніж досить", - скандує натовп.

В останнє А.Салех був переобраний на новий семирічний термін у 2006 році, однак поправки, що обговорюються зараз у парламенті до Конституції можуть відкрити 68-річному Салеху дорогу до довічного президентства.

Студентські демонстрації у Йемені не вщухають вже декілька тижнів, однак силам безпеки вдається покласти край з нечисленним стихійним мітингам, які до останнього обмежувалися лише територією студентського містечка університету Сани.

У минулі вихідні влада заарештували одного із відомих керівників опозиції Тавакуля Кармана, що спровокувало нові заворушення.

Поки у столиці зберігається порівняно спокійна обстановка. Поліція оточила демонстрантів, не втручаючись у те, що відбувається.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне