RU
05.08.2011, 11:39

У Москві проводять акції напівроздягнені фанатки Медведєва і Путіна

У Москві проводять акції напівроздягнені фанатки Медведєва і ПутінаУ Москві проводять акції напівроздягнені фанатки Медведєва і ПутінаУ Москві проводять акції напівроздягнені фанатки Медведєва і ПутінаУ Москві проводять акції напівроздягнені фанатки Медведєва і ПутінаУ Москві проводять акції напівроздягнені фанатки Медведєва і ПутінаУ Москві проводять акції напівроздягнені фанатки Медведєва і ПутінаУ Москві проводять акції напівроздягнені фанатки Медведєва і Путіна

В Москві пройшла акція нещодавно створеного руху "Medvedev Girls", учасниці якого оголосили про підтримку ініціатив російського президента Дмитра Медведєва по боротьбі з алкоголем.

Учасниці влаштували на вулиці стриптиз після того, як молодики вилили у розташовані поруч відра по шість літрів пива.

Ця акція - відповідь фанаткам російського прем'єра Володимира Путіна, які два тижні тому пропонували рвати на собі майки.

"Дівчата Медведєва" назвали себе прямими конкурентками "Армії Путіна" і сказали, що не голосуватимуть за нього.

Наприкінці липня учасниці співтовариства "Армія Путіна", яке виникло нещодавно в одній із соцмереж, в купальниках і напівпрозорих майках безкоштовно мили автомобілі, що проїжджали повз. При цьому уваги автомийниць удостоювалися машини виключно російського виробництва.

"Ми робимо це, щоб підтримати російський автопром, як Володимир Володимирович. Ось в минулому році він здійснив автопробіг по федеральній трасі Хабаровськ - Чита на "Ладі Калина", - пояснили суть акції учасниці.

Володимир Путін: біографія, новини>>>
Дмитро Медведєв: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне