18.05.2011, 19:00

У Мадриді поліція вночі показала "реальну демократію"

У Мадриді поліція вночі показала "реальну демократію"У Мадриді поліція вночі показала "реальну демократію"У Мадриді поліція вночі показала "реальну демократію"У Мадриді поліція вночі показала "реальну демократію"У Мадриді поліція вночі показала "реальну демократію"

У ніч на понеділок поліція намагалася силою розігнати маніфестантів, які протестували проти відсутності в Іспанії "реальної демократії", однак молодь повернулася знову і розбила імпровізований табір

На центральній площі Мадрида третю ніч поспіль проходить акція протесту молоді. Люди виступають проти зниження рівня життя, зростання безробіття і відсутності "реальної демократії". Подібні акції проходять також у всіх великих містах Іспанії.

Вночі поліція намагалася силою розігнати маніфестантів, однак молодь повернулася знову і розбила імпровізований табір. Його територія оточена вартою порядку.

Ці виступи викликають серйозні побоювання у правлячих кіл. Міністр у справах уряду Роман Хаурги заявив, що не розуміє невдоволення молодих людей і вимагав припинити демонстрації, які "все одно ні до чого не приведуть".


Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне