RU
15.02.2011, 10:55

У Бахрейні стає спекотно: опозиція готує масові виступи

У Бахрейні стає спекотно: опозиція готує масові виступиУ Бахрейні стає спекотно: опозиція готує масові виступиУ Бахрейні стає спекотно: опозиція готує масові виступиУ Бахрейні стає спекотно: опозиція готує масові виступиУ Бахрейні стає спекотно: опозиція готує масові виступиУ Бахрейні стає спекотно: опозиція готує масові виступиУ Бахрейні стає спекотно: опозиція готує масові виступи

У Бахрейні похорони 31-річного шиїта, загиблого у заворушені із поліцією, можуть стати мотивом для нових масових виступів.

До таких акцій закликають за допомогою соціальних мереж в Інтернеті прихильники опозиції, що представляють переважно шиїтське населення Бахрейна - невеликої арабської монархії, якою править сунітська династія.

Молода людина була вбита у понеділок при розгоні поліцією траурної церемонії у пам'ять учасника іншої акції протесту, вбитого днями.

Масові виступи у Бахрейні почалися під впливом недавніх подій у Тунісі і Єгипті.

У вівторок у столиці країни заплановані декілька акцій протесту демонстрантів, що виступають за проведення демократичних реформ.

Раніше поліція використала сльозоточивий газ і гумові кулі для розгону мітингувальників у селі Нувейдрат на південному заході Бахрейна.

Також сталися зіткнення між силами безпеки і жителями села Карзакан на заході країни. Шиїти, які утворюють більшість жителів Бахрейна, скаржаться на дискримінацію з боку правлячої сунітської династії.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне