RU
01.08.2011, 12:04

Ціна вугілля: на шахтах Донбасу загинули 37 гірників

Ціна вугілля: на шахтах Донбасу загинули 37 гірниківЦіна вугілля: на шахтах Донбасу загинули 37 гірниківЦіна вугілля: на шахтах Донбасу загинули 37 гірниківЦіна вугілля: на шахтах Донбасу загинули 37 гірниківЦіна вугілля: на шахтах Донбасу загинули 37 гірниківЦіна вугілля: на шахтах Донбасу загинули 37 гірниківЦіна вугілля: на шахтах Донбасу загинули 37 гірниківЦіна вугілля: на шахтах Донбасу загинули 37 гірниківЦіна вугілля: на шахтах Донбасу загинули 37 гірників

На шахтах імені Бажанова і "Суходольська-Східна" знайшли всіх загиблих гірників. Загальна кількість загиблих на шахтах Донбасу склала 37 людей.

На шахті "Суходольська-Східна" загинули 26 гірників, на шахті імені Бажанова - 11. Пошуково-рятувальні роботи завершено. У неділю в Україні був оголошений день жалоби.

Раніше прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що не бачить іншої причини аварії, крім недбалості, безвідповідальності та невиконання своїх обов'язків посадовими особами шахти.

Крім того, прем'єр наголосив, що випадок з аварією на копрі шахти імені Бажанова є безпрецедентним - подібних аварій раніше не було ні в Україні, ні в зарубіжних країнах.

Розпорядженням Кабінету міністрів України Луганській обладміністрації виділено 5,6 млн. грн. для додаткової фінансової підтримки сімей і родичів постраждалих в аварії. Крім того, власниками компанії "Метінвест" оприлюднено рішення про виділення 1 млн. грн. кожній сім'ї потерпілих гірників.

Ще 8,5 млн. грн. для забезпечення всіх соціальних виплат, передбачених чинним законодавством, вже зарезервовано по лінії Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві.

З цих коштів будуть здійснені одноразові виплати в розмірі 5 річних заробітних плат родичам загиблих гірників, додаткова одноразова допомога для дитини до 18 років в розмірі річного заробітку загиблого, відшкодування витрат на поховання.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне