26.05.2017, 18:18

Трюдо побудував будиночок з ковдр для 5-річної дівчинки - фото

Трюдо побудував будиночок з ковдр для 5-річної дівчинки - фото

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо провів день з 5-річною дівчинкою Беллою і побудував для неї фортецю з подушок і ковдр просто в своєму кабінеті. Зустріч відбулася в рамках акції "Прем'єр-міністр на день", яку влаштував уряд країни спільно з телеканалом CBC.

В рамках акції діти відправляли листи з відповіддю на питання: "Що б я робив, якби став прем'єр-міністром". Краще за всіх відповіла на питання Белла, яка написала, що будучи прем'єр-міністром, хотіла б переконатися, що у кожного є будинок і що всі живуть в безпеці.

"Будучи прем'єр-міністром, я хотіла б переконатися, що у всіх є будинки і всі в безпеці. Я хотіла б обійняти всіх. Я б хотіла, щоб тварини і навколишній світ були в безпеці. Я хотіла б переконатися, що кожен канадець здоровий. Я проявила б доброту до всіх", - написала 5-річна дівчинка.

Белла та її сім'я зустрілися з Трюдо в Оттаві, і вони разом побудували приголомшливу "фортецю" в кабінеті глави держави.

Фото: facebook.com/cbckidscФото

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне