RU
16.01.2012, 09:48

"Титанік" XXI століття затонув у Середземному морі

"Титанік" XXI століття затонув у Середземному морі"Титанік" XXI століття затонув у Середземному морі"Титанік" XXI століття затонув у Середземному морі"Титанік" XXI століття затонув у Середземному морі"Титанік" XXI століття затонув у Середземному морі"Титанік" XXI століття затонув у Середземному морі"Титанік" XXI століття затонув у Середземному морі"Титанік" XXI століття затонув у Середземному морі"Титанік" XXI століття затонув у Середземному морі
За словами командира лайнера Франческо Скеттіно, причиною аварії стало те, що судно налетіло на "непозначені на навігаційних картах рифи".

У свою чергу, Джанні Онорато, генеральний директор компанії Costa Crociere, що володіє судном поряд з іншими 14 лайнерів і є лідером круїзного туризму в Європі, спростував версію про відхилення від курсу, який "робиться 52 рази на рік".

13 січня ввечері розкішний круїзний лайнер налетів на піщану мілину і отримав крен. Судно стало завалюватися і лягло на бік, оголивши пробоїну до 80 метрів завдовжки та висотою до двох метрів.

Через крен кілька людей впали за борт. Є загиблі і поранені. Загалом у момент аварії на борту лайнера перебували 3200 пасажирів і близько 1000 членів екіпажу. Серед пасажирів було більше 30 громадян України і більше сотні росіян. Путівки в круїз купили італійці, німці, французи і британці.

Більшу частину пасажирів і команди вдалося евакуювати на рятувальних плотах і шлюпках. В операції були задіяні вертольоти і судна, що знаходяться поблизу. Людей доставили на найближчий острів - Джиліо.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне