RU
03.03.2015, 16:22

Тисячі росіян прийшли на церемонію прощання з Нємцовим

Тисячі росіян прийшли на церемонію прощання з НємцовимТисячі росіян прийшли на церемонію прощання з НємцовимТисячі росіян прийшли на церемонію прощання з НємцовимТисячі росіян прийшли на церемонію прощання з НємцовимТисячі росіян прийшли на церемонію прощання з НємцовимТисячі росіян прийшли на церемонію прощання з НємцовимТисячі росіян прийшли на церемонію прощання з НємцовимТисячі росіян прийшли на церемонію прощання з НємцовимТисячі росіян прийшли на церемонію прощання з НємцовимТисячі росіян прийшли на церемонію прощання з НємцовимТисячі росіян прийшли на церемонію прощання з НємцовимТисячі росіян прийшли на церемонію прощання з НємцовимТисячі росіян прийшли на церемонію прощання з Нємцовим
У Москві проходить панахида за загиблим російським опозиціонером Борисом Нємцовим. Політика застрелили в ніч на суботу на Великому Москворецькому мосту.

До будівлі Сахаровського центру, де була встановлена труна з тілом Нємцова, вишикувалася довга черга. В даний момент до будівлі Сахаровського центру, де встановлено труну з тілом Нємцова, вишикувалася довга черга, людей впускають до зали частинами. Прохід в Сахаровський центр здійснюється через рамки металошукачів.

У числі тих, хто прийшов попрощатися із загиблим - дружина і дочка першого російського президента Бориса Єльцина, Наїна Єльцина і Тетяна Юмашева, політики, бізнесмени, громадські діячі.

Прощання триватиме чотири години до 14:00 за київським часом, після цього Нємцова поховають на Троєкуровському цвинтарі Москви.

Російська влада вже заявила, що за вбивством політика можуть стояти самі ж лідери опозиції, які спробували створити образ мученика й об'єднати навколо нього роздроблену опозицію. Прихильники Нємцова покладають відповідальність за його вбивство на владу.

Нємцов був застрелений пізно ввечері 27 лютого на Великому Москворецькому мосту поблизу Кремля. Слідчий комітет Росії розглядає кілька версій вбивства політика, не виключаючи ні політичних, ні побутових мотивів.

Фото: ЕРА

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне