RU
14.07.2011, 10:14

Теракти в Індії: загинуло більше 20 людей

Теракти в Індії: загинуло більше 20 людейТеракти в Індії: загинуло більше 20 людейТеракти в Індії: загинуло більше 20 людейТеракти в Індії: загинуло більше 20 людейТеракти в Індії: загинуло більше 20 людейТеракти в Індії: загинуло більше 20 людейТеракти в Індії: загинуло більше 20 людейТеракти в Індії: загинуло більше 20 людей

У середу ввечері в індійському місті Мумбаї майже одночасно прогриміли три вибухи. В результаті загинуло близько 20 чоловік, понад сотні отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Вибухи прогриміли в пожвавлених кварталах в різних районах міста. У місцях вибухів розбито вітрини, припарковані поруч автомобілі і мотоцикли обвуглені. Місце події оточено.

Міністр внутрішніх справ Індії Паланьяппан Чидамбарам назвав вибухи серією скоординованих терактів і попередив, що кількість жертв, скоріш за все, зростатиме.

За відомостями поліції, в терактах брали участь мотоциклісти і люди на моторолерах. Відповідальність за те, що трапилося, поки ніхто на себе не взяв.

Рада безпеки ООН різко засудила теракти в індійському місті Мумбаї. Президент США Барак Обама запропонував допомогу в розслідуванні вибухів.

У Мумбаї, Нью-Делі, Калькутті і ще декількох містах посилені заходи безпеки. Жителів закликають зберігати спокій.

Тероризм і боротьба з ним: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне